Café Intención - naše káva FairTrade

Káva je náš život

Darboven

Již od roku 1993 má firma J.J. Darboven ve svém sortimentu také kávu FairTrade. FairTrade hraje důležitou roli pro udržitelný rozvoj ekonomicky znevýhodněných producentů kávy, jako jsou drobní pěstitelé a plantážní dělníci. Z tohoto férového obchodu dnes profituje přes 7 milionů lidí v 58 zemích Afriky, Asie a Latinské Ameriky.

Café Intención clásico Fairtrade

Zažijte kořenité aroma naší plné, vyvážené, jemné vysokohorské kávy z férového obchodu.

Balení: 500 g mletá, vakuově balená

 

 

Café Intención ecológico Fairtrade & BIO

100% arabica z čistých, naprosto ekologicky pěstovaných zrn (EG-Bio certifikát).

Balení: 500 g mletá, vakuově balená

 

  

Café Intención ecológico Fairtrade & BIO Café Crema

Café Intención ecológico – čistá certifikovaná bio kvalita. Café Crema zrno je osvědčená káva pro přípravu v kávovarech.

Balení: 1 000 g zrno

 

 

 

Café Intención ecológico Fairtrade & BIO

Vychutnejte si přírodní kořenitou chuť naší jemně laděné kompozice z biologicky pěstovaných a fair trade kávových oblastí.

Balení: 36x7 g mletá pads

 

 

Café Intención ecológico cremoso Fairtrade & BIO

Vychutnejte si přírodní kořenitou chuť naší jemně laděné kompozice z biologicky pěstovaných a fair trade kávových oblastí.

Balení: 16x7 g mletá pads

 

Značkou FairTrade se po celém světě odlišují vysoce kvalitní produkty, které jsou spravedlivě obchodované v rámci mezinárodních norem a při jejich výrobě se nezatěžuje životnímu prostředí. Na vynikající FairTrade kávu naší společnosti byly použity jen nejkvalitnější surová zrna z vyhlášených pěstitelských regionů.

 

Café Intención od společnosti J.J. Darboven se pyšní též certifikací DE-ÖKO. U takto označené FairTrade kávy nesmí pěstitelé používat žádné syntetické chemické postřiky ani hnojiva.

 

Vybrané produkty mají právo používat BIO pečeť, protože pocházejí z ekologického zemědělství a při jejich pěstování či úpravě nebyly použity žádné chemické látky.

 

 

Chcete zařadit tuto kávu do svého sortimentu?
Kontaktujte prosím: Marek Říha, email: mriha@darboven.cz , tel. +420 255 725 725
(platí pro Českou i Slovenskou republiku)