O nás

Náš příběh

Společnost J.J. Darboven založil v roce 1866 Johann Joachim Darboven a v dnešní době je vedena již čtvrtou generací jeho potomků, která je v současnosti reprezentována Albertem Darbovenem.
V naší společnosti J.J. Darboven jsme začali asi před 150 lety snít o dokonalém požitku z pití kávy. Tento sen žijeme i dnes, kdy Vám přinášíme nejen kávu, ale i čaje a čokoládu přesně v tomto duchu. Koncern společnosti J.J. Darboven je v současné době tvořen 13 dceřinými firmami zastoupenými v osmi evropských zemích. Mateřská společnost sídlící v Hamburku aktuálně zaměstnává více než 1 100 lidí po celém světě.

Tradice
Historie a tradice s sebou přinášejí zodpovědnost. Zodpovědnost vůči předchozím generacím rodiny Darboven, jejich vášni k zrnkům kávy a cestě k dokonalosti pražení, chutí a vůní. Zodpovědnost k odkazu prvotřídního zpracování a přípravy našich produktů. Především však
zodpovědnost k našim zákazníkům, kteří od nás očekávají jen tu nejvyšší kvalitu.

Inovace
Díky inovacím můžeme nabízet vždy tu nejlepší možnou kvalitu produktů a služeb. Naši historii lemují významné milníky nových technologických postupů pražení a zpracování kávy. Značka J.J. Darboven je také jedním z průkopníků FairTrade kávy v Evropě. Přicházíme s moderními gastronomickými koncepty a snažíme se tak nabídnout našim partnerům nové inspirativní chutě a zážitky. Prvotřídní kvalita, profesionální přístup a inovace spolu s tradicí jsou základní hodnoty společnosti J.J. Darboven.